+90 (312) 338 35 39 Çağrı Merkezi

Spreyx Nedir ?

çatı_yalıtım_malzemeleri

Sprey Poliüretan Tavuk-Mantar Çiftlik ve Fabrika Uygulamaları 

  Tavukçuluk sektöründe,hayvan ömrünü uzatmak,ve verilen yem ile elde edilen et ve yumurta miktarı arasındaki  azami miktarda verimin sağlanması,ortam sıcaklığı,rutubet ve havalandırma sisteminin doğru seviyede oluşturulmasına bağlıdır.Bu nedenle üretim verimliliğini arttırmak için doğru ısı yalıtım uygulaması elzemdir.

  Isı yalıtım sayesinde  et ve yumurta miktarının artmasının yanında, kış aylarında hayvanların vucut ısılarından yaralanarak yakıtı tüketiminden tasarruf sağlayarak ,yaz aylarında aşırı güneş enerjisinden kaynaklı hayvanların strese girme probleminide ortadan kaldırır.

Sprey Poliüretan Köpük tavuk çiftlikleri,büyükbaş-küçükbaş hayvan barınakları ve mantar çiftlikleri gibi  hassas uygulama noktalarında ısı yalıtımında maksimum verim alınan en etkili çözümdür.

Tavuk-Mantar Çiftiliği ve Hayvan Barınaklarında Uygulama Alanları

- Çatılarda mevcut olan Aternit,Trapez Sac,Ondilin,Şıngıl,Kremit,Oluklu Sac,Panel ,Ahşap v.s gibi yüzeylere alttan ve üstten sprey poliüretan köpük uygulanabilir.

- Duvarların iç ve dış cephelerinde (inşaatken ve faal yapılarda) uygulanabilir.

- Açık kalan gözeneklerde,kenar köşe dolgularında,kapı içleri ve kenar boşlukları,bafıl soğutucu kenarları,vantilatör kenarları gibi hava sürkilasyonlarını kesmek amacıyla uygulanır.

-  Su depoları üzerine uygulanır.

Sprey poliüretan trapez sac alttan köpük yalıtım Video

 Tavuk Çiftliği - Poliüretan Köpük Uygulama Video