Hakkımızda !

HAKKIMIZDA

2009 yılında kurulan, Spreyx Yalıtım inşaat,konut ve endüstriyel yapı sektörü için ısı ve su yalıtım uygulamaları alanında faaliyet göstermektedir.

Yenilenmenin ve gelişimin gerekliliğine inanan Spreyx Yalıtım, her türlü yapıda  her türlü yalıtım detayına cevap verebilecek şekilde uygulama kapasitemizi  sürekli yükselterek, müşteri memnuniyetini sağlayacak sekilde  gelişmeyi benimsedik.

     Ankara merkezli Spreyx Yalıtım,Ankara ve Türkiye genelinde basarılı şekilde oluşturduğumuz yüzlerce yalıtım projesini gerek uygulama yapmakta oldugumuz şantiyelerimizde  gerek web sitemizden takip edebilirsiniz.


...

...

Kalite Politikamız

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak kendi sahamızda kaliteden ödün vermeksizin eğitilmiş personelimizle birlikte yükümlülüğümüz altındaki mevzuatlara uyarak bizden istenilen şartlara uygun ürün ve çevre güvenliğini sağlamak kalite politikamızın vazgeçilmezidir.

Çalışanlarımıza sağlıklı ve emniyetli bir çalışma ortamı sağlamak ve ISO 14001,OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği standartlarının gerekliliklerine uymak kalite politikamızdır.


Son İşler